Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Tel.: +48 58 623 00 18

Email.: wisplast@wisplast.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Zastosowania breloków akrylowych

Zastosowania breloków akrylowych

W domu, w szkole, w firmie – wszędzie, gdzie są drzwi i drzwiczki, korzystamy z kluczy. Każdy wie, że klucze lubią się zgubić, schować, zawieruszyć, najczęściej wtedy, gdy bardzo się spieszymy. Tymczasem istnieją proste sposoby, by nad nimi zapanować. Wystarczy zatem skorzystać z udogodnienia, jakie oferują breloki akrylowe.

 

Porządek w domu i nie tylko

Akryl to materiał znajdujący wszechstronne zastosowanie. Podczas jego wytwarzania pojawia się szansa na zmniejszenie naszego negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Elementy akrylowe można produkować z granulatu uzyskiwanego z recyclingu, wykorzystując metody przetwórstwa tworzyw sztucznych. Lekki, ale odporny i łatwy w formowaniu sprawia, że chętnie produkuje się z niego różnego rodzaju drobne przedmioty użytkowe. Jednocześnie jego przezroczysta struktura sprawia wrażenie bardzo estetycznej. Nic dziwnego, że znalazł zastosowanie w produkcji breloków.

Zalet tych powszechnie znanych gadżetów nie trzeba przedstawiać. Każdy jednak się zgodzi, że ich pomoc w codziennym życiu jest nieoceniona. Przede wszystkim breloki akrylowe pozwalają na zaprowadzenie ładu wśród wszystkich kluczy.

Metalowe kółko, które przewlekamy przez klucz, połączone jest z akrylowym dwudzielnym elementem. Taka konstrukcja umożliwia wsunięcie opisanej karteczki lub zdjęcia i zatrzaśnięcie jej, aby się nie zgubiła, a ułatwiła identyfikację klucza. W ten sposób w domu możemy przyporządkować klucze do pomieszczeń albo dla poszczególnych mieszkańców. Wystarczy na karteczce zapisać nazwę pomieszczenia, które klucz nam otworzy. Natomiast każdy z domowników może swój brelok akrylowy ozdobić wedle uznania. Możemy pomiędzy akrylowe szybki wsunąć zabawny rysunek, zdjęcie domowego zwierzaka albo karteczkę z dowolnym motywem. Ponadto dzięki nim oznaczymy plecak dziecka, jego zabawki lub inne przedmioty zabierane z domu do szkoły czy na wycieczkę.

W podobny sposób nad wszystkimi kluczami zapanujemy w firmie czy w szkole. Breloczki będą wówczas zawierały informację, które pomieszczenia lub szafki otwierają przyczepione do nich klucze. Uporządkowania potrzebują też klucze na pływalniach, w klubach sportowych oraz w ośrodkach wypoczynkowych czy hotelach. Doczepiony do kluczy breloczek, którego akrylowa płytka zawiera numer pokoju czy szafki lub inny identyfikator ułatwi odnalezienie właściwego miejsca w obcym terenie.

Ponadto korzystanie z kluczy, do których doczepimy breloczek, sprawia, że roztropniej z nimi postępujemy. Odwieszamy je więc chętniej na miejsce, pamiętamy, aby nosić w tej samej kieszeni albo przegródce torebki czy plecaka. Rzadziej się więc nam gubią. Brelok akrylowy to sprawdzony pomysł na prezent lub dodatek do czegoś większego.

Breloki akrylowe, a reklama i promocja

Nie można zapomnieć, że breloki akrylowe to doskonałe nośniki reklamy. Dostępne w kształcie prostokąta lub okręgu umożliwiają wsunięcie specjalnej wkładki biorącej niepostrzeżenie udział w promocji naszej firmy, produktów lub usług. Nowoczesne zabiegi marketingowe wymagają, by korzystać z każdej okazji, aby reklamować swoją działalność. Oprócz szczegółowo zaplanowanych kampanii promocyjnych niesłychanie jest ważne budowanie świadomości marki poprzez stwarzanie okazji do jak najczęstszej z nią styczności. W tej roli doskonale spisują się przedmioty użytku codziennego, również breloki akrylowe. Umieszczenie w ich zaciskowej szybce wkładki z logo firmy, nazwą produktu czy inną promocyjną treścią sprawi, że klient będzie się z nią nieustannie stykał. Proszę pomyśleć, jak często w ciągu dnia musimy sięgać po klucze…

Warto zadbać zatem, aby breloki z reklamą naszej firmy znalazły się wśród drobnych upominków wręczanych kontrahentom, stałym, ale też nowym klientom. Pamiętajmy, że wszyscy lubimy być obdarowywani. Tak drobny przedmiot, jak brelok akrylowy nie wywołuje poczucia zobowiązania, ale ułatwia nawiązanie relacji i ocieplenie stosunków. Sprawia przede wszystkim, że nasza działalność zaczyna być rozpoznawalna i wywołuje pozytywne skojarzenia.

Oczywiście, sam brelok akrylowy można doczepiać nie tylko do kluczy, ale też do kości pamięci, obudowy telefonu, plecaka, torby na laptopa itp. Ilość zastosowań jest nieograniczona. Ważne jest, aby zawsze sięgać po produkty najwyższej jakości odznaczające się oryginalnym wzornictwem oraz starannością wykończenia. Zwracajmy uwagę na przedmioty o estetycznie wygładzonych krawędziach, abyśmy nie ryzykowali skaleczenia lub uszkodzenia materiału odzieży albo podszewki w torbie. W celu ustalenia szczegółów zamówienia wystarczy skontaktować się z producentem breloków akrylowych prowadzącego działalność na terenie kraju.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl