Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Tel.: +48 58 623 00 18

Email.: wisplast@wisplast.pl

do kasy suma: 0,00 zł

O firmie

AKCESORIA DO KLUCZY - WISPLAST

Jesteśmy firmą, która powstała w 1981 roku. Zajmujemy się produkcją akcesoriów do kluczy z tworzyw sztucznych. Tworzymy rynek artykułów reklamowych i do kluczy już od ponad 40 lat. Mamy odpowiednio wyposażony, nowoczesny park maszynowy do produkcji numerków do szatni, magnesów i innych artykułów.

Breloki z nadrukiem — usługi

Oferujemy m.in. oznaczniki kluczy, breloki, kółka do kluczy, magnesy na lodówkę. Wykonujemy również usługę grawerowania na brelokach szatniowych oraz laminatach grawerskich. Breloki z nadrukiem są produkowane na specjalne zamówienie, także w wielkich ilościach. Stanowią dobry sposób na spójną i estetyczną komunikację marketingową w firmie. Breloki z nadrukiem to także ciekawy gadżet reklamowy.

Produkujemy wyroby reklamowe:

 • breloki reklamowe,
 • breloki hotelowe,
 • breloki do kluczy,
 • breloki do wózków marketowych,
 • breloki akrylowe,
 • karabińczyki do kluczy,
 • magnesy na lodówkę,
 • numerki do kluczy,
 • zawieszki do kluczy,
 • ramki z magnesem,
 • breloki do wózków marketowych,
 • przywieszki do kluczy.

Produkujemy różne oznaczniki jak:

 • identyfikatory do kluczy,
 • gruszki hotelowe,
 • numerki do szatni,
 • nakładki na klucze,
 • oraz kółka do kluczy.

Zapraszamy do szerszego zapoznania się z asortymentem produktów oraz usługami, w tym produkcją breloków z nadrukiem.

Numerki do kluczy

Numerek do kluczy pełni nie tylko funkcję wyróżnika, który pozwala bezbłędnie odszukać dany klucz, ale także jest ważnym elementem wizerunkowym. Ten aspekt jest często bagatelizowany – niesłusznie. Dobrej jakości zawieszki z numerkami do kluczy stanowią ważny element kampanii wizerunkowej.

GDZIE STOSOWAĆ NUMERKI DO KLUCZY?

Numerki do kluczy, zwane czasem też żetonami szatniowymi, są, wbrew nazwie, wykorzystywane nie tylko w szatniach. Przydają się także w obiektach konferencyjnych, szkołach, biurowcach, a nawet w apartamentach, których gestorom zależy szczególnie na zabudowaniu spójnego wizerunku miejsca luksusowego naprawdę najwyższej klasy. Numerki do kluczy stosuje się wszędzie tam, gdzie równolegle używa się wielu zestawów kluczy, ale nie tylko – mogą one (tak właśnie jest w szatniach teatralnych, kinowych czy restauracyjnych foyer) pełnić funkcję indywidualnego oznacznika.

JAKI MATERIAŁ NA NUMEREK DO KLUCZY WYBRAĆ?

Dawniej wykonywano numerki do kluczy z kiepskiej jakości tworzyw sztucznych, które szybko łamały się lub wyginały. W obiektach bardziej prestiżowych używano numerków drewnianych, które wprawdzie były zdecydowanie bardziej estetyczne, ale których trwałość pozostawiała wiele do życzenia, natomiast najwyższej jakości numerki wykonywano z twardych stopów, na przykład z mosiądzu. Niestety były to bardzo ciężkie zawieszki, dlatego dziś używa się przede wszystkim trwałych i dobrze obrobionych tworzyw sztucznych. Ich zaletą jest możliwość barwienia niemal na dowolny kolor, a także odporność na działanie czynników niszczących i niska cena.

NASZA OFERTA

W naszej ofercie znajdziecie Państwo numerki do kluczy różnej wielkości i rozmaitych kształtów. Większość wzorów jest chroniona rejestrowanymi prawami autorskimi, więc podobnych zawieszek nie kupicie Państwo nigdzie indziej. Jakość tworzyw używanych do produkcji numerków do kluczy kontrolujemy na bieżąco, aby mieć pewność, że partia, z której przygotujemy zawieszki dla Państwa, spełnia rygorystyczne wymogi użytkowe. Przykładamy olbrzymią wagę do dokładności wykonania, więc numerki do kluczy znajdujące się w naszej ofercie nie tylko mogą śmiało rywalizować z klasycznymi zawieszkami większych firm, ale bardzo często wygrywają jakością i trwałością. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełna ofertą i złożenia zapytania – przygotujemy indywidualną wycenę oraz terminarz wykonania zlecenia na numerki do kluczy w wybranej przez Państwa konfiguracji.

Producent breloków

Firma WISplast została założona w 1981 roku. Od tego czasu nieprzerwanie wzbogacamy swoją ofertę, ponieważ nawet pozornie nieskomplikowany rynek oznaczników do kluczy czy breloków ewoluuje bardzo szybko. Przygotowujemy nowe projekty, wprowadzamy nowe wzory i materiały, rozbudowujemy park maszynowy, aby nadążyć za Państwa oczekiwaniami.

Jako producent breloków bierzemy aktywny udział w budowaniu renomy wielu hoteli, obiektów kulturalnych, a także pomagamy gestorom innych obiektów w realizacji zadania identyfikacji i zwiększania rozpoznawalności marki. Choć Państwa goście nie będą zwykle zainteresowani producentem breloków, które przypniecie Państwo do hotelowych kluczy, a pracownicy nie będą się skupiali na jakości wykonania oznaczników, możecie być Państwo pewni, że tutaj nie można sobie pozwolić na błąd, ponieważ wizerunek buduje się z najdrobniejszych szczegółów.

W naszej ofercie znajdują się między innymi:

 • breloki reklamowe
 • breloki hotelowe
 • breloki do kluczy
 • breloki akrylowe
 • karabińczyki
 • numerki do kluczy
 • breloki do wózków marketowych
 • żetony wózkowe

Każdy z tych produktów projektujemy od zera i dbamy o to, aby gotowe wyroby były naprawdę najwyższej jakości – bez nadlewek, bez niedoskonałości, rys czy pęknięć. Dbając o najdrobniejsze detale, możemy z powodzeniem konkurować z liderami rynku, a ponieważ mamy stałych odbiorców w kraju i za granicą, dodaje nam to pewności, że obrana strategia jest słuszna.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z OFERTY WISPLAST

 • Mamy olbrzymie doświadczenie. Ilość wyprodukowanych przedmiotów, przygotowanych projektów i wypróbowanych tworzyw jest już olbrzymia. Jako producent breloków działamy nieprzerwanie od 1981 roku, a nasze zawieszki do kluczy czy oznaczniki są często w użyciu od kilkunastu lat i wcale tego po nich nie widać.
 • Nie zlecamy wykonania breloków podwykonawcom – wszystkie nasze produkty powstają w naszej fabryce, więc mamy nad nimi pełną kontrolę, mogą ustawiać parametry samego procesu technologicznego i na bieżąco kontrolując jakość produktów, abyście nie musieli się Państwo o nią martwić.
 • Ze względu na nowoczesny park maszynowy oraz dopracowane procedury produkcyjne, nasze breloki są tańsze niż inne modele o podobnej jakości.
 • Wszystkie zlecenia realizujemy na czas – dysponując własnym parkiem maszynowym i linią technologiczną możemy zagwarantować przygotowanie dowolnej ilości breloków w krótkim czasie. Możecie być Państwo pewni, że nie zawiedziemy – wielu klientów już się o tym przekonało.
 • Oferta zastrzeżonych wzorów jest stale rozbudowywana – wiemy, że choć breloki do kluczy są tylko detalem, dodatkiem, to ich wygląd jest bardzo ważny, więc staramy się na bieżąco tworzyć nowe modele, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Zawieszki do kluczy

Proste, często niedoceniane, ale niezbędne – zawieszki do kluczy. To właśnie dzięki nim można szybko odnaleźć poszukiwany klucz nawet wśród wielu bardzo podobnych, a warto też pamiętać, że każda zawieszka zmniejsza prawdopodobieństwo zgubienia klucza.

JAKI RODZAJ ZAWIESZKI DO KLUCZY WYBRAĆ?

Gruszka hotelowa – jest to specyficzna zawieszka, jaką kiedyś wykorzystywano przede wszystkim w celu utrudnienia noszenia klucza, który zostawiało się na recepcji. Dziś równie ważne są funkcje promocyjne i reklamowe, ponieważ dość duża gruszka jest ważnym elementem kampanii identyfikacji wizualnej obiektu.

Identyfikatory jednostronne i dwustronne – umożliwiają podpisanie klucza na przykład numerem albo nazwiskiem. Są przydatne wszędzie tam, gdzie kluczy jest dużo, ale identyfikacja wizualna jest przesadnie akcentowana.

Zawieszki do kluczy dekoracyjne – służą przede wszystkim nadaniu kluczom indywidualnego wyglądu. Breloczki tego rodzaju, na przykład w formie łańcuszka z rybkami albo tworzywowej rośliny są przede wszystkim dekoracją, choć dzięki nim również łatwiej jest znaleźć klucz w kieszeni czy torebce.

Żetony i numerki – z jednej strony jako uproszczona, a z drugiej jako bardziej elegancka wersja identyfikatorów. Pozwalają na prezentację numeru klucza, a jednocześnie zapewniają jeszcze większą estetykę.

GDZIE KUPIĆ?

Zawieszki do kluczy różnych typów można kupić w naszym sklepie firmowym lub zamówić, składając zapytanie ofertowe. Nie warto kupować najtańszych zawieszek w hipermarketach, ponieważ często mają one ostre nadlewki, wiele z nich jest też uszkodzonych, co sprawia, że stają się bezużyteczne. My dajemy Państwu możliwość wyboru koloru i większy wybór wzorów, z których większość chroniona jest świadectwami ochronnymi Urzędu Patentowego, co daje Państwu dodatkową szansę wyróżnienia się nie tylko jakością, ale także stylem identyfikacji. Zawieszki do kluczy sprzedajemy w opakowania różnej wielkości – dobierzcie Państwo właściwe dla siebie. Jeśli żadne ze standardowych opakowań nie spełnia Państwa oczekiwań, prosimy o kontakt w celu przygotowania indywidualnej wyceny i terminu dostawy.

CZY WARTO?

Zawieszki do kluczy – zarówno te dekoracyjne, jak i identyfikacyjne – są potrzebne nie tylko w hotelach czy kinach. Przydają się też w każdej większej firmie, a i w domu nietrudno dla nich znaleźć zastosowanie. Biorąc pod uwagę, że cena tych breloków naprawdę jest niewysoka, warto zainwestować w wygodę i prezencję.

Tabliczki

Zawieszki do kluczy z numerem pokoju hotelowego są bezużyteczne bez tabliczek. Jednak zastosowania tabliczek wcale nie ograniczają się do numerowania hotelowych pokojów. Wykonywane z akrylu lub innych tworzyw sztucznych tabliczki są lekkie, bezpieczne, estetyczne i tanie, więc używa się ich coraz częściej.

GDZIE UŻYĆ TABLICZKI TWORZYWOWEJ?

 • Jako tabliczki z numerem pokoju w hotelu, szpitalu, urzędzie albo biurowcu, czyli wszędzie tam, gdzie goście staną przed wieloma, podobnie wyglądającymi drzwiami.
 • Jako tabliczki informacyjnej zawierającej np. imię i nazwisko osoby urzędującej w danym pokoju, godziny otwarcia lub inne ważne informacje.
 • Jako tabliczki ostrzegawczej zamieszczonej przed strefą zamkniętą lub o ograniczonej dostępności, np. przed wejściem służbowym na zaplecze restauracyjne.
 • Na drzwiach prywatnych domów i mieszkań, gdzie w ten sposób można trwale i bezpiecznie oznaczyć każde drzwi, z czego korzystają chętnie już nie tylko sami mieszkańcy, ale także deweloperzy na etapie realizacji inwestycji.
 • W każdym innym zastosowaniu, w którym ważna jest funkcjonalność, czytelność i trwałość tabliczki.

DLACZEGO WYBRAĆ TABLICZKĘ TWORZYWOWĄ?

W naszej ofercie znajdziecie Państwo tabliczki wykonane z trwałych tworzyw sztucznych, dzięki czemu gotowe wyroby są całkowicie odporne na wilgoć (mogą być z powodzeniem stosowane także na drzwiach i ścianach zewnętrznych). Sama tabliczka jest bardzo lekka, więc jej montaż jest prosty i nie wymaga żadnego doświadczenia, a poza tym tworzywa sztuczne są po prostu tanie, co jest niewątpliwą zaletą. Jest to ułatwienie szczególnie dla inwestorów, którzy muszą oznakować większą ilość drzwi, a w tym celu muszą wykorzystać takie same tabliczki.

NASZA OFERTA

W ofercie firmy WISplast dostępnych jest wiele wzorów i kombinacji kolorystycznych tabliczek. Ponieważ każde zamówienie jest personalizowane, prosimy o składanie zamówień przez formatkę zapytania ofertowego z podaniem ilości oraz treści, jaka na tabliczkach ma się znaleźć. Przygotujemy indywidualną wycenę oraz zaproponujemy termin realizacji.

Wszystkie tabliczki są zaprojektowane w naszym własnym biurze projektowym i będą przygotowywane na naszej taśmie produkcyjnej, dzięki czemu możemy zagwarantować ich pełną zgodność z wymiarowaniem i maksymalną precyzję wykonania, dzięki której tabliczek będzie można użyć nawet w najbardziej prestiżowych lokalizacjach.

Przywieszka zawieszka

Aby nadać kluczom indywidualny wygląd i ułatwić ich odnalezienie wśród wielu podobnych, warto skorzystać z niewielkiego gadżetu, którym jest przywieszka. Zawieszka taka może mieć charakter wyłącznie dekoracyjny, ale może zostać także wykorzystana jako oznacznik klucza z numerkiem.

JAKA PRZYWIESZKA DLA KOGO?

 • Zawieszka dekoracyjna: świetnie sprawdzi się w przypadku kluczy do domu albo do pracy. Jeśli nie znajdują się one w szafce razem z dziesiątkami innych kluczy, dzięki najprostszej nawet przywieszce ozdobnej uda się je w znakomity sposób wyróżnić.
 • Przywieszka identyfikacyjna: klasyczny numerek do kluczy sprawdzi się w zastosowaniach masowych. Tam gdzie kluczy jest kilkanaście, kilkadziesiąt albo i jeszcze więcej, a wszystkie one są używane lub przechowywane równocześnie w tym samym miejscu, zawieszka z numerkiem jest niezbędna. Dodatkowo można wykorzystać kolory do oznaczenia różnych grup kluczy.
 • Przywieszka funkcjonalna: to stosunkowo specyficzna grupa, którą tworzą niektóre numerki do szatni i gruszki hotelowe. Mają za zadanie nie tylko identyfikować klucz, ale zapobiegać przypadkowemu wyniesieniu go poza teren obiektu, dlatego zwykle są dość duże i ciężkie.

Oczywiście przywieszki do kluczy mogą łączyć różne funkcje, bo wszak na gruszkach hotelowych umieszcza się także numer pokoju, a ich projekt jest zawsze starannie opracowany, aby taka zawieszka pełniła dodatkowo funkcje dekoracyjne. Warto więc przejrzeć całą ofertę, aby znaleźć przywieszkę idealna dla siebie.

DLACZEGO TWORZYWA?

Przywieszki produkowane przez WISplast wykonane są z wysokiej klasy tworzyw sztucznych. Pozwala to na stworzenie wielu atrakcyjnych wizualnie produktów, które samym projektem już przyciągają wzrok, a zatem realizują funkcje dekoracyjne. Ponadto są to produkty tanie – im dłuższa seria, tym niższy koszt produkcji zawieszek, co jest szczególnie opłacalne dla inwestorów chcących kupić dużą ilość personalizowanych przywieszek. Zawieszki są całkowicie odporne na wilgoć i nie kruszeją pod wpływem światła słonecznego, dzięki czemu są bardziej funkcjonalne niż najtańsze z podobnych produktów dostępnych na rynku.

NASZA OFERTA

Jeśli w sklepie nie znaleźliście Państwo produktu, który spełniałby Państwa oczekiwania bądź nie odpowiadają Państwu dostępne ilości opakowaniowe, prosimy o kontakt w celu przygotowania oferty indywidualnej. Ponieważ wszystkie przywieszki produkujemy na własnej linii technologicznej, możemy Państwu zaoferować najlepsze warunki przygotowania zlecenia indywidualnego.

Breloki do kluczy

Dobrze jest się wyróżniać – temu właśnie służą breloki do kluczy. Nie muszą być wielkie i ciężkie, żeby wyglądały oryginalnie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele estetycznych projektów, które poza wyglądem, wyróżniają się także własnościami użytkowymi.

GDZIE ZASTOSOWAĆ JAKIE BRELOKI?

Breloki do kluczy są bardzo uniwersalne, ale istnieje wiele ich rodzajów, które zwyczajowo znajdują zastosowanie w nieco innych miejscach. Oczywiście żadna z tych zasad nie ma charakteru obowiązującej normy – potraktujcie je Państwo jedynie jako wskazówki.

 • Breloki do kluczy z numerkami: pokoje hotelowe, urzędy, szkoły. Wykonane z trwałych tworzyw stanowią doskonałą alternatywę dla dotychczas popularnych metalowych breloków.
 • Breloki do kluczy z identyfikatorami jedno lub dwustronnymi: są bardziej wszechstronne niż po prostu brelok z numerem, ponieważ użytkownik może sam nanieść identyfikator. W ostatecznym rozrachunku są jednak nieco mniej trwałe i na pewno mniej prestiżowe, choć również estetyczne.
 • Breloki hotelowe: to dość specyficzny podtyp dużych i stosunkowo niewygodnych breloków, które mają zapobiegać przypadkowemu wyniesieniu klucza, ale oczywiście także pełnią funkcję dekoracyjną.
 • Breloki dekoracyjne: popularne wśród zwykłych użytkowników, chętnie przypinane do kluczy od domu albo biura. Pozwalają łatwiej odróżnić pęk kluczy, a poza tym mają niezwykłe walory dekoracyjne. Zwykle kupowane pojedynczo, jednak bardziej kreatywni nie mają problemu ze znalezieniem większej ilości zastosowań dla tego rodzaju breloków.

LICZY SIĘ JAKOŚĆ

Breloki do kluczy są wykonywane z trwałych, odpornych na wilgoć i zabrudzenia tworzyw sztucznych, które nie kruszeją pod wpływem promieni słonecznych ani chłodu. To ważne, ponieważ breloki do kluczy są używane przez cały rok i często są noszone w kieszeniach czy torebkach razem z innymi przedmiotami, które mogłyby je uszkodzić.

Wysoka jakość breloków do kluczy oznacza także brak ostrych, nieestetycznych nadlewek i ciekawą kolorystykę. WISplast do większości wzorów posiada zastrzeżone prawa chronione w Urzędzie Patentowym – to breloki, które są niepowtarzalne i niezwykłe, a nie tylko funkcjonalne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo jednak zarówno zwykłe breloki dekoracyjne, jak i bardziej funkcjonalne oznaczniki wykorzystywane jako breloki. Tylko od Państwa preferencji zależy, która z wersji kolorystycznych i który model zostanie dla Państwa przygotowany. Wszystkie breloki w naszej firmie produkowane są bezpośrednio w naszym zakładzie produkcyjnym – nie sprzedajemy niewiele wartych breloków wyprodukowanych w Chinach.

Breloki reklamowe producent

Breloki reklamowe to wciąż niedoceniane medium reklamowe. Fakt, że są niewielkie, nie oznacza małej siły przebicia. Właściwie dobrana reklama na breloku do kluczy będzie wpadała w oko co najmniej kilka razy dziennie, więc w promocji wielu typów produktów i usług sprawdzi się znakomicie.

CO WYRÓŻNIA BRELOKI REKLAMOWE

 • Breloki reklamowe producent musi przygotować z bardzo trwałych materiałów – są one często używane przez kilka lat, nierzadko w trudnych warunkach (brud, pył, wilgoć, narażenie na uszkodzenia mechaniczne), zatem dobór materiału jest sprawą kluczową.
 • Powierzchnia reklamowa – najczęściej breloki reklamowe wykonuje się z akrylu, co pozwala na efektowne eksponowanie materiałów promocyjnych. Należy jednak pamiętać, aby wybierać tylko najwyższej jakości breloki reklamowe. Producent musi zadbać o ich estetyczne wykończenie i usunięcie nadlewek, ponieważ kiepska jakość breloka wywoła negatywne konotacje z firmą.
 • Wielkość i waga – breloki reklamowe muszą być stosunkowo małe i lekkie. Nie mogą utrudniać noszenia kluczy, za to powinny wyróżniać się właściwościami estetycznymi, dzięki czemu użytkownicy chętniej będą z nich korzystali. Z tego samego powodu należy zadbać o to, aby z upływem czasu powierzchnia nie matowiała, nie ulegała porysowaniu ani zabrudzeniu, co mogłoby obniżyć atrakcyjność breloka.
 • Cena – niska cena jest dodatkowym atutem, ponieważ breloki są wykorzystywane jako uzupełniające materiały promocyjne, czyli, mówiąc wprost, są zamawiane jako jedne z ostatnich, kiedy budżet powoli jest wyczerpywany.

NASZA OFERTA

WISplast ma w swojej ofercie breloki reklamowe z nadrukami oraz nowoczesne breloki reklamowe z akrylu. Jako producent tego rodzaju gadżetów działamy od 1981 roku, mamy więc spore doświadczenie i wiele ciekawych projektów breloków do wyboru – większość z nich chroniona jest w Urzędzie Patentowym, dzięki czemu macie Państwo pewność, że zamówione u nas breloki reklamowe są naprawdę oryginalne i nie można ich podrobić, korzystając z chińskich breloczków z hipermarketu.

Chętnie przygotujemy dla Państwa wycenę indywidualną i przedstawimy specjalną ofertę breloków reklamowych – w tym celu prosimy o kontakt. Wszystkie zamówienia są realizowane w Polsce z najlepszych tworzyw sztucznych, dzięki czemu macie Państwo pewność, że otrzymacie najtrwalsze, bardzo starannie wykonane breloki reklamowe w atrakcyjnej cenie.

Breloki hotelowe

Breloki hotelowe są bardzo specyficzne przede wszystkim dlatego, że poza dekoracyjną, pełnią one inną, bardzo ważną funkcję – są mianowicie zabezpieczeniem przed przypadkowym wyniesieniem klucza poza teren obiektu.

BRELOKI HOTELOWE – CO JE WYRÓŻNIA?

Breloki hotelowe to przede wszystkim tzw. gruszki, które mają ponad 6 cm wysokości i około 4 cm średnicy w najszerszym miejscu – są to więc bardzo duże breloczki, które trudno przeoczyć.

 • Są wykonywane w sposób ułatwiający ich odnalezienie – mają specyficzny kształt, zwykle wyrazisty kolor oraz specjalne pole na logo, które pozwala na umieszczenie nazwy obiektu i numeru pokoju.
 • Breloki hotelowe muszą być dość duże i stosunkowo ciężkie – zdecydowanie większe niż typowe breloki przypinane do kluczy w domu czy w biurze.
 • Breloki hotelowe wykonuje się z bardzo trwałego materiału – są one często używane bardzo intensywnie przez wiele lat, więc taka strategia pozwala na ograniczenie ryzyka, że któryś z breloków pęknie lub będzie tak porysowany, że nie da się już z niego korzystać.
 • Dla pełnej estetyki breloki hotelowe wykonuje się z tworzyw nieblaknących – dzięki temu zdecydowanie dłużej zachowują one atrakcyjny wygląd – dokładnie taki sam jak w chwili wyjęcia z oryginalnego opakowania.

ALTERNATYWA DLA GRUSZKI HOTELOWEJ?

W ofercie WISplast znajduje się kilka propozycji breloków, które sprawdzą się w hotelach lub pensjonatach. Mogą to być na przykład duże numerki do kluczy (podobne do tych, które wykorzystuje się jako żetony szatniowe) albo reklamowe breloki akrylowe, które dają większe możliwości jeśli chodzi o prezentację materiałów graficznych. Rzadko i głównie w mniejszych obiektach noclegowych wykorzystywane są także duże identyfikatory dwustronne, jednak gruszki, breloki akrylowe i żetony sprawdzają się w roli breloków hotelowych lepiej, ponieważ są większe i trwalsze niż klasyczne przywieszki.

NASZA OFERTA

Firma WISplast ma w standardowej ofercie średniej wielkości opakowania breloków hotelowych, natomiast gestorów większych obiektów, którzy mają potrzebę zakupienia większej ilości, prosimy o kontakt – przygotujemy indywidualną wycenę zlecenia. Ponieważ wszystkie zamówienia realizujemy we własnym ciągu technologicznym, jesteśmy w stanie zapewnić maksymalnie szybkie przygotowanie nawet bardzo dużych partii breloków hotelowych, gwarantując jednocześnie najwyższą precyzję i jakość wykonania.

Breloki reklamowe

Breloki reklamowe to świetna forma promocji wybranych usług i produktów, natomiast warto wiedzieć, że brelok brelokowi nierówny – w ofercie firmy WISplast znajduje się wiele artykułów promocyjnych, które mogą być wykorzystywane jako breloki.

KTÓRA OPCJA DLA KOGO?

 • Breloki reklamowe akrylowe: wykonane z przezroczystego akrylu są bardzo odporne na zarysowania i pozwalają na umieszczenie dużej barwnej ekspozycji wewnątrz, co sprawia, że są obecnie najchętniej wykorzystywanym typem breloków reklamowych.
 • Żetony do wózków marketowych umieszczone w brelokach: od chwili upowszechnienia wózków na monety, karierę robią także żetony, które sklepy, i to nie tylko duże sieci, ale także lokalne supermarkety, chętnie rozdają swoim stałym klientom. To się opłaca, bo koszt żetonów jest niewielki, reklama skuteczna, a klient zadowolony.
 • Nietypowe breloki, w tym breloki reklamowe na pasku, są skuteczne jako medium reklamowe właśnie dlatego, że są niezwykłe. Nietuzinkowy wygląd, bogata paleta barw i możliwość naniesienia logo na dużą powierzchnię sprawiają, że również ta opcja jest chętnie wykorzystywana.
 • Jako breloki reklamowe używane są też poniekąd numerki do kluczy – często na większych zawieszkach umieszcza się spore logo, które nie tylko stanowi element identyfikacyjny, ale przede wszystkim pomaga budować wśród na przykład gości hotelowych świadomość marki.

NASZA OFERTA

Firma WISplast oferuje swoim klientom szeroką paletę breloków reklamowych, w tym popularne breloki akrylowe w różnych kształtach (także nietypowych, wyróżniających się wśród ofert konkurencyjnych firm), klasyczne breloki z numerami oraz wyroby oryginalne, takie jak breloki na pasku. Ponieważ większość wzorów jest chroniona w Urzędzie Patentowym, nasze breloki robią wrażenie oryginalnością, a także jakością wykonania. Duża powierzchnia ekspozycyjna, wysokiej klasy materiały i staranne wykonanie sprawiają, że taki gadżet reklamowy będzie mile widziany nie tylko przez klientów Państwa firmy, ale także przez pracowników, którzy tym samym włączą się w działania promocyjne i budowanie świadomości marki.

Chętnie przygotujemy dla Państwa dłuższą serię breloków reklamowych – w celu poznania wyceny i terminów realizacji, prosimy o złożenie zapytania ofertowego, abyśmy mogli przygotować indywidualną ofertę. Szybkich zakupów możecie Państwo dokonać w sklepie internetowym naszej firmy – jeśli nie znajdziecie Państwo idealnego breloka reklamowego, również prosimy o kontakt, być może będziemy w stanie Państwu pomóc.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl