Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Tel.: +48 58 623 00 18

Email.: wisplast@wisplast.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Rodzaje grawerunków na breloczkach

Rodzaje grawerunków na breloczkach

Grawerowanie to jedna z najbardziej podstawowych metod służących do personalizacji różnego typu przedmiotów. Tego rodzaju nadruk wykonuje się na statuetkach, biżuterii, a także na breloczkach. W ten sposób znakuje się również żetony szatniowe i zawieszki do kluczy.

 

Dzięki technice grawerowania możliwe jest oznaczenie tabliczki z numerem pomieszczenia np. sali lekcyjnej lub gabinetu. Co więcej, można też stworzyć nadruk w postaci daty, danych kontaktowych lub logo firmy. Oznacza to, że może ona sprawdzić się w celach marketingowych. Bardzo często spotyka się grawerowanie na breloczkach z okazji eventów i wydarzeń w firmie. Wręczane są one klientom i pracownikom jako pamiątka, a dodatkowo spełniają swoją funkcję reklamową. Grawerowane breloki mogą być atrakcyjne wizualnie, więc będą chętnie wykorzystywane przez ich posiadaczy. Dodatkowo warto wspomnieć, że główną zaletą zawieszek dopinanych do kluczy jest to, że utrudniają one zgubienie lub ułatwiają odnalezienie takich przedmiotów. Jeśli poszukujecie ciekawie wyglądających breloków, zapewne zastanawiacie się jakie możliwości grawerowania są obecnie dostępne na rynku. W tym artykule udzielimy Wam odpowiedzi.

Najpopularniejsza metoda grawerowania breloków

Dzięki rozwojowi technologii grawerowania obecnie możliwe jest znakowanie większości materiałów, z jakich wykonuje się breloki. Niezależnie od tego, czy są z tworzywa sztucznego, metalowe, skórzane lub nawet z drewna, współczesne maszyny są w stanie nanieść na nich personalizowane oznaczenia. Najpopularniejszą techniką jest grawerowanie laserowe. Wynika to z tego, że lasery są w stanie sporządzić znakowanie na wielu różnych podłożach w bardzo krótkim czasie i bez zmieniania głowic lub innych elementów w maszynie. Stworzony przez grawerowanie laserowe ślad jest bardzo dokładny i elegancko się prezentuje. Nie stawia on ograniczeń pod kątem kształtów i rozmiarów znakowania. Jedynie podłoże musi mieć odpowiednią powierzchnię, która będzie się nadawała do grawerowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl