Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Tel.: +48 58 623 00 18

Email.: wisplast@wisplast.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Rodzaje breloków hotelowych

Rodzaje breloków hotelowych

Jeszcze do niedawna wizyta w hotelu praktycznie zawsze wiązała się z odwiedzeniem recepcji i odbiorem kluczy do pokoju. Obecnie technologia pozwala na zastosowanie innych rozwiązań, które mają na celu ułatwić współpracę pomiędzy klientami a właścicielami obiektu.

Mimo tego nadal w wielu hotelach lub innych miejscach noclegowych wręcza się klucze do pokoju podczas meldowania się w recepcji. Metoda ta była niezmienna od dziesiątek lat, ponieważ pozwalała na zapoznanie się z gośćmi, potwierdzenie ich danych, a także udzielenie im dostępu do zarezerwowanego apartamentu. Chociaż niektóre osoby nie zwracały na to uwagi, klucze do pokoju zawsze mają przy sobie brelok lub identyfikator z zapisanym numerkiem. Nie jest to przypadek, a rola takiej zawieszki nie ogranicza się tylko do informowania klienta, do którego apartamentu ma się udać. Ich kształt i waga utrudniają zgubienie takiego przedmiotu, a ponadto naturalnie przyczyniają się do tego, że goście hotelowi chętniej zostawią klucze w recepcji, gdy będą opuszczali obiekt, ponieważ noszenie ich jest niewygodne. Jakie rodzaje breloków nadają się do kluczy hotelowych?

Breloki idealne do kluczy pokoi hotelowych

Często spotykanym zdarzeniem w hotelach, jest to, że klienci gubią klucze do pokoi. Najczęściej zdarza im się to, gdy wychodzą z obiektu i zabierają je ze sobą. Niestety nastręcza to właścicielom obiektu wielu kłopotów. W związku tym wymyślono, że w prosty sposób można przymusić klientów do zwracania kluczy do recepcji. W tym celu warto wyposażyć je w brelok hotelowy, który ma kształt gruszki. Dzięki temu klienci zawsze będą w stanie zlokalizować klucze, a z uwagi na niewygodę nie będą chcieli nosić ich w kieszeniach. Takie breloki hotelowe posiadają przestrzeń, na której można umieścić numer pokoju, dane kontaktowe recepcji lub hasło do sieci internetowej.

Innym rodzajem zawieszki, która jest często używana w obiektach noclegowych, jest żeton, przypominający numerek do szatni. Jest to duży plastikowy element, który ma oczko do doczepienia kluczy. Jest on atrakcyjnym rozwiązanie, ponieważ pozwala na zawarcie dużego numeru pokoju i innych treści reklamowych. Z pewnością dzięki swojej prostej konstrukcji nie ulegnie zniszczeniu w krótkim czasie.

Najprostszym rozwiązaniem jest wykorzystanie zwykłych identyfikatorów do kluczy, które pozwalają na zadruk papierowej wkładki. Taka zawieszka z pewnością spełni swoje zadanie informacyjne lub reklamowe, jednak z uwagi na swój rozmiar, może zwiększyć prawdopodobieństwo zagubienia przez gości hotelowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl