Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Tel.: +48 58 623 00 18

Email.: wisplast@wisplast.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Rodzaje akcesoriów do kluczy. Przegląd rozwiązań

Rodzaje akcesoriów do kluczy. Przegląd rozwiązań

Klucze to jeden z przedmiotów, który towarzyszy nam przez większość czasu. Zamykamy nimi zamki w drzwiach do mieszkań, furtki i bramy, a także garaże czy samochody. Najczęściej nosimy je spięte ze sobą odpowiednim brelokiem do kluczy lub trzymamy zamknięte w specjalnym etui. Jednak często problemem jest poradzenie sobie z większą ilością kluczy, przeznaczonych do rozmaitych obiektów. Bywa, że mamy w swojej dyspozycji klucze od wielu pomieszczeń firmowych czy pokoi hotelowych. Ważnym zadaniem staje się wówczas nie tylko posegregowanie właściwych kluczy, ale także ich odpowiednie oznaczenie. Sprawdźmy, jakie są najpopularniejsze rozwiązania służące łatwemu przechowywaniu i czytelnemu oznaczaniu kluczy.

Kółka do kluczy

Podstawowe akcesoria do przechowywania i organizowania kluczy to metalowe kółka, dzięki którym możemy spiąć ze sobą kilka kluczy lub do każdego z nich przytwierdzić brelok lub zawieszkę. Kółka są zwykle dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu można do nich przypinać klucze różnej wielkości, a także większą ich liczbę.

Nakładki na klucze

Nakładki na klucze są przeznaczone do zakładania na główkę klucza. Za ich sprawą można łatwo oznaczyć różne rodzaje kluczy, eliminując ryzyko pomyłki. Nakładki mogą być dopasowane do różnych kształtów główek, a także być przeznaczone do zakładania na całą jej powierzchnię bądź jedynie na obramowanie. Poza tym, że wyróżniają poszczególne klucze czy zestawy kluczy, główki są też pomocne w szukaniu kluczy dzięki wyrazistym i zdecydowanym kolorom.

Identyfikatory do kluczy

Identyfikatory do kluczy pozwalają na doczepienie do klucza niewielkiej tabliczki z tworzywa sztucznego z miejscem na karteczkę z informacją o kluczu. To rozwiązanie sprawdza się znakomicie wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z wieloma kluczami lub ich zestawami i inne metody znakowania mogą się okazać zawodne.

Breloki do kluczy

Breloki do kluczy to najszersza kategoria akcesoriów do kluczy. Mogą służyć zarówno ich wyróżnieniu i identyfikacji, jak i być dodatkową ozdobą czy chętnie noszonym gadżetem. Breloki są stosowane np. do oznaczania kluczy do pokoi hotelowych. Mogą także ułatwić noszenie kluczy dzięki możliwości przypięcia ich do odzieży czy specjalnych kółek w torebkach lub plecakach. Breloki to także wspaniały nośnik reklamowy, chętnie wykorzystywany jako gadżet oferowany klientom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl