Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Tel.: +48 58 623 00 18

Email.: wisplast@wisplast.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Praktyczne sposoby numerowania kluczy

Praktyczne sposoby numerowania kluczy

Posiadanie dużej ilości kluczy może być nieraz kłopotliwe. Szczególny problem mogą mieć dozorcy obiektu lub właściciele budynku, którzy posiadają klucze do kilkudziesięciu różnych pomieszczeń. Niewłaściwe oznakowanie może sprawić, że będziemy zmuszeni poświęcić dużo czasu na znalezienie właściwego klucza, który będzie pasować do drzwi. By jednak ułatwić sobie te czynności, zaleca się odpowiednie oznaczenie lub ponumerowanie kluczy przy pomocy specjalnych breloków.

 

Oznaczniki do kluczy

Każdy z nas wie, że właściwe oznaczenie kluczy może znacznie przyśpieszyć wiele czynności. Z całą pewnością tanim, a zarazem najprostszym sposobem na ponumerowanie kluczy, będzie inwestycja w plastikowe identyfikatory do kluczy. Występują one w wielu kolorach i kształtach, dzięki czemu możemy oznaczyć każdy klucz innym brelokiem. Dodatkowym udogodnieniem w tym przypadku jest mała kieszonka, w której możemy zamieścić informację na temat przeznaczenia danego klucza czy też numeru pomieszczenia. Identyfikatory występują w różnych wielkościach i mogą być jednostronne lub dwustronne, wszystko zależy od konkretnych potrzeb użytkownika.

Inwestycja w zawieszki informacyjne

Poza standardowymi oznacznikami do kluczy warto zainwestować także w zawieszki informacyjne z grawerem. Wykonane są one z tworzyw sztucznych, dzięki czemu cechują się dużą odpornością. Dodatkowo na tego typu tabliczce można wykonać grawer dowolną czcionką. Jest to dużo lepsze rozwiązanie, jeżeli zależy nam na ujednoliceniu tego elementu w danym obiekcie. Jednolite zawieszki z grawerem świetnie sprawdzą się na przykład w hotelach lub obiektach biurowych, gdzie spójna całość ma bardzo ważny wpływ na wizerunek firmy. Warto wspomnieć, że tego typu breloki nie są drogą inwestycją, a z całą pewnością wpływa na wystrój siedziby i pozwala lepiej odnaleźć się nawet w dużych obiektach. Możemy zakupić także same tabliczki informacyjne z grawerem, które umieścić możemy w zwykłych oznacznikach do kluczy. Będzie to z całą pewnością solidniejsze rozwiązanie niż umieszczenie w tym miejscu kawałka zwykłego papieru lub innego, mało trwałego materiału.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl